Kiracı Sorgulama Sistemi

Kiracı sorgulama sistemi;

Bina– Daire– İşyeri, gibi taşınmazlarınızı Kiraya vermeden evvel müracaat eden bir Kiracının Sistemimizde kayıtlı ise daha önce nerede oturmuş- Kiralarını düzenli ödemişmi  vb. gibi bilgileri öğrendikten sonra kiraya vermek daha güvenli olacağı üzere Kiracı sorgulama sisteminden istifade ederek sağlam ve güvenilir kiracılara kiraya verilmesi gibi hizmetlerimizi sunmaktan memnuniyet duyarız.

Ayrıca;

Mülk Sahiplerimiz- sistemimize Kira bedellerini ödememiş kaçmış- Kira bedelleri takıntılarını- Mahkemelik/ıcralık- son durumunu sistemimize bilgi geçme durumunda – Borç takmış, Daireyi kötü kullanmış, kira ödemesi düzensiz – geçimsiz vb.  gibi, veya Kiracının düzenli ödediği – iyi olduğunu bildirme durumunda – diğer Mülk sahiplerininde dikkat etmeleri mağdur olmamaları, veya gönül rahatlıkla Kiraya verebilir olduğu konusunda bilgi edinmiş olacaklardır.

Bilgiler – Sitede bulunan Mailler info@hermessgyo.com.tryoenetim@hermess.co veya hs@hermess.co üzerinden bilgilendirilip ve ya bilgi alına bilinmektedir.

Compare

Enter your keyword