Hakkımızda

2010 yılından bu yana süre gelen HERMESS Gayrimenkul Yönetim -Aidat-Kira Tahsili ve Takibi üzere tecrübemiz ve kalitemiz ile sizlere  Denizli ve Çevresinde Dışarıdan atamalı Profesyonel-Bina, Site, İşhanı, Apart ve Apartman yönetimi sektöründe de hizmet veriyoruz. Bu esnada görmüş olduğumuz genel eksiklikler içinde, Mülk Sahiplerinin Kiracılarına karşı yasal hakları ve Kiracıların da Mülk Sahiplerine karşı yasal Haklarını bilemedikleri – yerine getirememe gibi, sorumluluklarınızı üzerinizden alarak uzman ekibimiz, Mali ve Hukuk Danışmanlarımız ile birlikte sorunlarınızı en aza indirgeyerek size Huzur ve Rahatlık kazandırmayı amaçlıyoruz.

Firmamızın kalite politikası çağımızın değişen ve gelişen koşullarında müşteri beklentisini, ihtiyaçlarını ve yasal şartlarını göz önünde bulundurarak karşılayacak nitelikte, zamanında, etkin ve sistemle sürekli iyileştirmeler ile hizmet kalitesinden ödün vermeden, uygun fiyatlarla hizmeti sunmaktadır.

HERMESS Mülk Sahipleri ve Kiracılar Yasal Haklarını Koruma ve Danışmanlık Hizmetleri Birliği olarak; Mülk Sahipleri ve Kiracılar arasında birçok sorunlara neden olan her iki tarafın yasal Haklarını bilememeleri- Sözleşmelerin tam yasal şekilde yapılamama nedeniyle ilişkileri zedeleme durumuna gelen problemleri çözmek huzurlu yaşam amaçlayan bir anlayışla yapılmaktadır.

Bu hizmetimiz Mülk Sahipleri ya da Kiracı arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak takip etmek ve huzurlu olunmasını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Tüm Mülk Sahiplerimizin ve Kiracılarımızın ihtiyaç duyduklarında teknolojik alt yapı ve donanımımız, derin iş tecrübemiz, nitelikli ve profesyonel kadromuz Mali ve HUKUK Danışmanlarımız sayesinde sürekli gelişen bir kalite anlayışı sağlamaktayız.

Hermess Gayrimenkul Yönetim Tanıtım Videosu

Hermess GYO Tanıtım Videosu

Compare

Enter your keyword